مراجعین شما به هر دلیلی انتظار می کشند؟

دوست دارید از تلویزیون شما محتوای اختصاصی و متناسب با مخاطبانتان پخش شود؟

ما از طریق مدیریت محتوای صفحه های نمایش، در مکان هایی که مراجعین به هر دلیلی مجبور به انتظار هستند میتوانیم پیام شما را به نمایش بگذاریم. بنابراین اگر پیامی دارید که با موضوع انتظار مراجعین همخوانی دارد، میتوانید هم ایشان را سرگرم کنید، هم بر ایشان اثر بگذارید. مثلا محصولات جدیدتان را نمایش دهید. یا اطلاعیه هایی را در معرض دید کارمندان و مشتریان بگذارید. یا کیفیت برندهای مرتبط با صنف خود را تایید کنید.

خدمات دیجیتال ساینیج زاتک

  • سیستم مدیریت محتوای صفحه نمایش تلویزیون: می توانید صفحه تلویزیون خود را بخش بندی کنید و در هر قسمت پیام، زیرنویس، تصویر و یا فیلم قرار دهید.
  • سیستم بارگذاری و دریافت فایل وایرلس: می توانید آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، فایل هایی را اعم از نوشتاری یا تصویری برای معرفی خودتان در اختیار مخاطبان قرار دهید. یا برای مثال اپلیکیشن خود را برای نصب از این طریق به ایشان معرفی کنید.
  • محتوای اختصاصی با قالبهای اختصاصی که به تناسب نیاز شما قابل طراحی و بارگذاری است.

خدمات زاتک در بخش مدیریت صفحه نمایش و انتقال آفلاین فایل، بر پایه دستگاه بلولینک انجام می گیرد. می توانید با مزایای فناوری دیجیتال ساینیج و کارایی فوق العاده بلولینک در ویدئوی زیر آشنا شوید:

آشنایی با دستگاه بلولینک

بلولینک یک دستگاه کوچک و ساده برای برخورداری از فناوری دیجیتال ساینیج است. این دستگاه در ایران و در شرکت کاسپین بارثاوا تولید می شود.

فناوری دیجیتال ساینیج دستگاه بلولینک تا به امروز در نهادها، شهرداری ها، موسسات و ادارات بزرگی مورد بهره برداری قرار گرفته که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بانک ها از جمله بانک پارسیان، بانک کشاورزی و بانک مسکن
  • دانشگاه ها از جمله دانشگاه فردوسی مشهد
  • هتل ها از جمله هتل بین المللی پارس مشهد، هتل بین المللی قصر مشهد، هتل بین المللی قصر الماس
  • پتروشیمی شیراز
  • آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی رشت
  • اداره آموزش شرکت نفت ایران در تهران
  • فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

درباره دیجیتال ساینیج بیشتر بدانید

 

چهار سطح خدمات دیجیتال ساینیج و یازده فعالیت کلیدی در صنعت دیجیتال ساینیج
در این مطلب میتوانید با سطوح فناوری دیجیتال ساینیج و فعالیتهای کلیدی در این صنعت آشنا شوید. زاتک به تناسب نیاز شما سطح مطلوب را پیشنهاد میکند. برای مطالعه ادامه مطلب، روی عکس کلیک کنید.

 

چهار سرفصل برای انتخاب سطح دیجیتال ساینیج
فرض کنیم تصمیم گرفتید صفحه نمایش خود را مدیریت کنید. بعد از آن چه محتوایی میخواهید در صفحه نمایش پخش کنید؟ چگونه میخواهید آن را مدیریت کنید؟ زاتک در فاز شناسایی نیاز، به شما کمک میکند تا سطح مناسب خدمات را برای خود شناسایی کنید. برای مطالعه ادامه مطلب روی عکس کلیک کنید.

 

بستن منو