فلش مموری کار شما را راه می اندازد

اگر شما فقط یک تلویزیون در محل کارتان دارید و نیازی به مدیریت کردن صفحه ندارید، یا با یک فلش مموری کار خود را راه می اندازید، این مطلب را نخوانید.

تا پیش از گسترش فناوری دیجیتال ساینیج، عکس، ویدئو، منو، انیمیشن و هر پیام متحرکی را که لازم بود به دید مخاطبان برسانند، روی یک فلش مموری میریختند و به تلویزیون وصل میکردند.

ولی این روش چندان راحت نیست!

این روش قدیمی به لحاظ عملیاتی دشوار و پر هزینه بود:

  • برای هر صفحه نمایش، یک نفر لازم بود به محل مراجعه کند!
  • برای هر صفحه نمایش، یک فلش مموری لازم بود!
  • محتوا را نمی شد به صورت زنده و آنی تغییر داد!

اگر یک صفحه بزرگ دارید و فضای کسب و کار شما ایجاب میکند چند پیام همزمان را نمایش دهید، چطور صفحه را به بخشهای مختلف تقسیم میکنید؟ این کار با روشهای قدیمی نشدنی نیست، اما بسیار زمانبر و پر هزینه است.

حالا فرض کنید که پیام مشخصی را در بازه های زمانی مختلف میخواهید نمایش دهید. یا یک اطلاعیه فوری دارید. چطور میخواهید محتوای تمام صفحه های نمایش را به سرعت تغییر دهید؟

.اگر به تغییر سریع محتوای صفحه های نمایش نیاز باشد، با فلش مموری کار سختی پیش رو خواهید داشت

اگر می خواهید صفحه نمایش را به راحتی مدیریت کنید:

با دیجیتال ساینیج علاوه بر اینکه این مسائل به نحوی باصرفه قابل حل است، حتی میتوانید از راه دور بدانید که صفحه های نمایش روشن هستند یا خاموش. فراموش نکنید که پیام شما در این زیرساخت، در صورتی شانس دیده شدن را دارد که صفحه نمایش روشن باشد.

بعضی از خدمات دهندگان دیجیتال ساینیج نظیر زاتک، برای شما امکان بارگذاری فایل روی دستگاهی مثل بلولینک را نیز فراهم میکنند. این قابلیتی است که در استفاده از فلش مموری بی معنی است. با این قابلیت میتوانید بدون نیاز به اینترنت، فایلهای مطلوبتان را در دسترس مخاطبانتان بگذارید.

برای آشنایی بیشتر با فعالیتهایی که برای برخورداری از خدمات دیجیتال ساینیج لازم است، این مطلب را بخوانید: در انتخاب خدمات دیجیتال ساینیج به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بستن منو