استفاده بهینه از سالن انتظار کلینیک و مراکز بهداشتی درمانی

با ایجاد یک شبکه تلویزیون داخلی در سالن انتظار کلینیک یا مرکز درمانی خود، می‌توانید شرایط سالن انتظار را بهبود ببخشید. ما دستگاهی در اختیارتان قرار می٬دهیم که با آن می‌توانید محتوای صفحه نمایش را از راه دور کنترل کنید.


استفاده بهینه از سالن انتظار کلینیک و مراکز درمانی با ایجاد شبکه تلویزیون داخلی

انتظار کشیدن برای رسیدن نوبت در سالن انتظار کلینیک و مطب‌های پزشکی برای مراجعان ملال‌آور است. اما زمان انتظار، اغلب اجتناب‌ناپذیر است و حتی در بسیاری از موارد، نوبت‌دهی دقیق هم نمی‌تواند انتظار را به طور کامل حذف کند.

در این مدت انتظار اگر صفحه نمایشگری دارید که در معرض دید مراجعان است، می‌توانید با مدیریت محتوایی که از آن پخش می‌شود، شرایط سالن انتظار را بهبود بدهید.

استفاده بهینه از سالن انتظار کلینیک و مراکز درمانی

ما دستگاهی در اختیار شما قرار می‌دهیم که با آن می‌توان محتوای پخش نمایشگر را از راه دور کنترل کرد. همچنین برای پخش در صفحه نمایش، می‌توانیم محتواهای متناسب با رشته بهداشتی و درمانی شما تولید کنیم و البته که صحت و دقت هر محتوا پیش از پخش باید به تایید شما برسد.

این قابلیت وجود دارد که بدون مصرف اینترنت، هر محتوایی از ویدئو و عکس گرفته تا بروشور محصولات مورد تایید شما در محیط مطب از طریق شبکه داخلی دانلود شود. به این وسیله می‌توانید بسیاری از اطلاعات مورد نیاز مراجعانتان را به راحتی در اختیار ایشان قرار دهید.

Default image
سینا افشاری نیا
ما دوست داریم محصولات شما را بهتر بشناسیم. و معتقدیم بسیاری از مشتریان شما هم همین را میخواهند... من در زاتک به عنوان مدیر تولید محتوا فعالیت می‌کنم و در مطالبی که برای زاتک می‌نویسم، تلاش میکنم بیان کنم چطور می‌توانیم به شناخته شدن محصولات شما کمک کنیم.