اپلیکیشن آموزشگاهی با امکان فروش محصولات

مهمترین خدمات اپلیکیشن آموزشگاهی زاتک: فروش محصولات آموزشی، گزارش وضعیت تحصیلی، تسهیل فرایندهای اداری

ما میتوانیم برای آموزشگاه یا مدرسه شما اپلیکیشن آموزشگاهی اختصاصی ایجاد کنیم که از طریق آن با مخاطبان خود به صورت متقابل، در تعامل باشید.

  • محصولات آموزشی خود را بفروشید.
  • اطلاعیه دوره های آموزشی آتی را منتشر کنید.
  • به هنرجویان و تجربه آموزان، درباره وضعیت پرونده آموزشی ارائه کنید.
  • گزارش رشد یادگیری ارائه کنید.
  • فیلم و عکس دوره ها را مثل یک کانال اختصاصی به اشتراک بگذارید.
  • فرایندهای اداری خود را تسهیل کنید…

ضمنا در تمامی فعالیتهایی که با اپلیکیشن اختصاصی خود انجام میدهید، قادر خواهید بود برای کاربران مختلف، سطح دسترسی تعریف کنید. برای مثال یک مدرسه را در نظر بگیرید که برای معلمان خود دسترسی به گزارشهای روزانه کلاسی را فعال میکند، و بخش ارسال اخبار و اطلاعیه را از دسترس ایشان خارج میکند. و به همین صورت، مثلا دانش آموزان بخش ویژه والدین را نتوانند ببینند. این مسئله علاوه بر حفظ حریم اختصاصی هر کاربر، مدیریت اپلیکیشن را برای مدرسه راحت میکند.

علاوه بر اپلیکیشن آموزشگاهی

همچنین میتوانید هنرجویان و دانش آموزان خود را تشویق کنید تا به تولید عکس و ویدئو و نوشتن گزارش از فعالیتهای آموزشی طول هفته بپردازند و با اشتراک گذاشتن در فضای اپلیکیشن، به شناخته شدن آموزشگاه و مدرسه شما کمک کنند. همان ویدئو و عکسهای بارگزاری شده در اپلیکیشن را میتوانید در تلویزیون آموزشگاه نیز پخش کنید. برای آشنایی بیشتر مشاهده کنید:

شبکه تلویزیون داخلی برای مراکز آموزشی، با قابلیت دانلود روی تلفن

Default image
سینا افشاری نیا
ما دوست داریم محصولات شما را بهتر بشناسیم. و معتقدیم بسیاری از مشتریان شما هم همین را میخواهند... من در زاتک به عنوان مدیر تولید محتوا فعالیت می‌کنم و در مطالبی که برای زاتک می‌نویسم، تلاش میکنم بیان کنم چطور می‌توانیم به شناخته شدن محصولات شما کمک کنیم.